Учасники Асоціації у ЗМІ

Учасники Асоціації у ЗМІ

03

Тра

2022

Фармкомпания «Конарк Интелмед» после релокации продолжает поддерживать больницы Харькова

Учасники Асоціації у ЗМІ

Фармкомпания «Конарк Интелмед» после релокации продолжает поддерживать больницы ХарьковаФармацевтическая компания «Конарк Интелмед» (Харьков) / EUROLIFECARE PVT ltd. (Индия), представительство в Киеве, после релокации в Тернополь, возобновляет свою деятельность и продолжает поддерживать больницы Харькова. Как сообщили агентству «Интерфакс-Украина» в компании, с конца февраля она передала больницам Харькова гуманитарную помощь на сумму более 21 млн грн.

Детальніше

02

Тра

2022

Фармкомпания «АБРИЛ ФАРМ» готовится к возобновлению поставок лексредств из Индии

Учасники Асоціації у ЗМІ

Фармкомпания «АБРИЛ ФАРМ» готовится к возобновлению поставок лексредств из ИндииФармацевтическая компания «АБРИЛ ФАРМ» готовится возобновить поставки лекарственных средств из Индии. Как сообщили агентству «Интерфакс-Украина» в компании, в настоящее время планируется возобновить поставки препаратов на ее склад в Украине в начале мая.

Детальніше

17

Кві

2021

«Органосін» в Україні: на що наразі спрямована активність компанії?

Учасники Асоціації у ЗМІ

«Органосін» в Україні: на що наразі спрямована активність компанії?Фармацевтична компанія «Органосін» - це значно більше, ніж компанія з відомою на ринку лінійкою якісних препаратів, це місце, де комфортно працювати, де приємна атмосфера і кожен співробітник знає, що про нього піклуються. У нашій країні «Органосін» представляє доступні брендовані генеричні лікарські засоби. Тож, у даній публікації пропонуємо розглянути деякі нові напрямки роботи цієї компанії та динаміку її розвитку на фармацевтичному ринку України.

Детальніше

15

Лют

2021

ДАРИВІТ САН Форте від «Sun Pharma»: «важкоатлет» серед пробіотиків

Учасники Асоціації у ЗМІ

ДАРИВІТ САН Форте від «Sun Pharma»: «важкоатлет» серед пробіотиківФармацевтична компанія «Sun Pharma» з глобальними доходами понад 4,5 млрд дол. США є однією з найбільших фармацевтичних компаній у світі, що спеціалізується у сфері виробництва генериків. Компанія пропонує якісні і доступні за ціною лікарські засоби, які користуються довірою в більш ніж 150 країнах світу. «Sun Pharma» також є однією з найбільших фармацевтичних компаній Індії.

Детальніше

28

Гру

2020

Міцні партнерські відносини як основний інструмент успішного бізнесу

Учасники Асоціації у ЗМІ

Міцні партнерські відносини як основний інструмент успішного бізнесу«Командна робота - це здатність працювати разом у напрямку спільного бачення. Здатність направляти індивідуальні досягнення до організаційних цілей. Це - паливо, що дозволяє звичайним людям досягати незвичайних результатів», - таку думку мав Ендрю Карнеґі (Andrew Carnegie), американський підприємець та мультимільйонер.

Детальніше