Заходи Асоціації

Заходи Асоціації

20

Вер

2021

UPDF – UKRAINIAN PHARMA & DIGITAL FORUM

Заходи Асоціації

UPDF – UKRAINIAN PHARMA & DIGITAL FORUMІз 28 вересня до 5 жовтня пройде найважливіша щорічна маркетингова подія для працівників фармацевтичного бізнесу – UKRAINIAN Pharma&Digital FORUM! Онлайн-марафон відбудеться за підтримки «Всеукраїнської рекламної коаліції» та триватиме протягом одного тижня.

Детальніше

20

Вер

2021

Науково-практична програма заходів Міжнародного фармацевтичного Конгресу

Заходи Асоціації

Науково-практична програма заходів Міжнародного фармацевтичного Конгресу19-21 жовтня 2021 року відбудеться XI Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PharmaTechExpo. PHARMATECHEXPO – єдина в Україні і Східній Європі міжнародна виставка, на якій представлено весь спектр обладнання, сировину та технології для виробництва фармацевтичних препаратів, БАДів і косметики.

Детальніше

18

Бер

2021

Запрошуємо 22-26 березня 2021 року взяти онлайн участь у «INDO — CIS CONNECT: VIRTUAL PHARMA BSM»

Заходи Асоціації

Запрошуємо 22-26 березня 2021 року взяти онлайн участь у «INDO — CIS CONNECT: VIRTUAL PHARMA BSM»Indian Pharmaceutical Manufacturers Association (IPMA) — Асоціація індійських фармацевтичних виробників та Pharmaceuticals Export Promotion Council of India (Pharmexcil) — Рада з просування експорту фармацевтичних препаратів Індії запрошують 22-26 березня 2021 року взяти онлайн участь у «INDO — CIS CONNECT: VIRTUAL PHARMA BSM».

Детальніше

01

Сер

2019

Запрошуємо вас прийняти участь у науково-практичній конференції "ПЕРШИЙ ФОРУМ ФАРМАЦЕВТІВ ВІННИЧЧИНИ"

Заходи Асоціації

Запрошуємо вас прийняти участь у науково-практичній конференції "ПЕРШИЙ ФОРУМ ФАРМАЦЕВТІВ ВІННИЧЧИНИ"Шановні колеги та партнери! Запрошуємо вас прийняти участь у науково-практичній конференції «ПЕРШИЙ ФОРУМ ФАРМАЦЕВТІВ ВІННИЧЧИНИ» з міжнародною участю, який буде проходити 17 вересня 2019 р за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, Вінницька обласна Філармонія ім. М. Леонтовича!

Детальніше