Новини Асоціації

Новини Асоціації

11

Вер

2023

Дорогі колеги! Шановні спеціалісти фармацевтичної справи!

Новини Асоціації

Дорогі колеги! Шановні спеціалісти фармацевтичної справи!Асоціація індійських фармацевтичних виробників (IPMA) має за честь долучитися до вітань, які сьогодні лунають на адресу фармацевтичних працівників України. Сьогодні українські фармацевти — це професіонали, які увібрали у себе такі якості, як стійкість, старанність і уважність, знання та експертизу, доброзичливість та співчуття.

Детальніше

23

Сер

2023

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

Новини Асоціації

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!Свободолюбивий народе незламної України! Нехай Ваша країна продовжує рости та розвиватися як світлий приклад сильної, героїчної нації. Будьте мужніми й вільними у всіх сферах державного й суспільного життя!

Детальніше

27

Бер

2023

Індія — потужний гравець у світі R&D лікарських засобів

Новини Асоціації

Індія є потужним гравцем глобального фармацевтичного сектору. Вона є найбільшим постачальником непатентованих ліків та забезпечує 20% світового експорту генериків*. Країна посідає 3-тє місце у світі за обсягами фармацевтичного виробництва у натуральному вираженні та 14-те — у грошовому еквіваленті.

Детальніше

08

Бер

2023

Асоціація індійських фармацевтичних виробників вітає з Міжнародним жіночим днем!

Новини Асоціації

Асоціація індійських фармацевтичних виробників вітає з Міжнародним жіночим днем!Існує багато приводів шанувати жінок, які присвятили своє професійне життя фармації. Ви стоїте на варті людського здоров’я, часто на першій лінії оборони, вмієте грамотно проконсультувати та підібрати ліки, знайти правильний підхід до кожного. Асоціація індійських фармацевтичних виробників (Indian Pharmaceutical Manufacturers Association — IPMA) та її компанії-учасники вітають вас з Міжнародним жіночим днем!

Детальніше

18

Лют

2023

Процедура спрощеної реєстрації зареєстрованих у країнах із жорсткою регуляторною системою ліків не є ефективною – IPMA

Новини Асоціації

Процедура спрощеної реєстрації зареєстрованих у країнах із жорсткою регуляторною системою ліків не є ефективною – IPMAПроцедура спрощеної реєстрації лікарських засобів, зареєстрованих у країнах з жорсткою регуляторною системою, передбачена наказом МОЗ №1245 від 2016 року, не є ефективною, вважають в Асоціації індійських фармацевтичних виробників (IPMA). "Спрощена процедура, передбачена для реєстрації лікарських засобів, зареєстрованих у країнах із жорсткою регуляторною системою, останнім часом є неефективною, а заявники мають відмови за формальними ознаками", - повідомили в IPMA.

Детальніше